Deneyince Konforundan Vazgeçemeyeceğin Ürün: Akıllı Robot Süpürge

4 dk'lık okuma süresi

Teknolojideki gelişmeleri takip etmek gittikçe zorlaşıyor, vay canına dediğin bir ürün ertesi gün ayağa düşebiliyor. Biz de bu nedenle daha evvelden paylaştığımız en iyi robot süpürge ürünlerinin üstünden geçip, bunun daha iyisi çıktı dediğimiz ürünlerle listemizi senin için güncelledik. Yarın bir gün uçan süpürge diye bir şey çıkarsa, ilk önce haberdar olmayı kaçırmamak için bizi takipte kal!

Anker Eufy RoboVac 11S – 1899 ₺

Farklı farklı özellikler ihtiva eden, birbirinden iyi birçok ürün varken senin yapabileceğin tek şey ürünü nerede ve ne için kullanacağını bilmek. Ürünün parasının hakkını vermesi için; ürünü hakkını vererek kullanmak gerek neticede. O nedenle kalabalık eşyalarla dolu küçük bir evin varsa bu süpürge alabileceğin en ince profildeki, en iyi fiyat performans ürünüdür diyebilirim. Dahası 100 dk. çalışma süresi ile de tek seferde tüm evi temizleyebilir. Belki bir uygulama kontrolünün olmaması dezavantaj gibi görünebilir ancak minimal bir şeyler arayışındaysan gayet yeterli olacaktır.

iLife V5s Pro – 1850 ₺

Bir akıllı süpürgeden de fazlasını sunan bu süpürge paspas özelliği ile de seni tüm zahmetlerden kurtarıyor. Bu iki özelliği bir arada bulunduran ve alabileceğin en uygun fiyata sahip bu süpürge aynı zamanda çarpışma önleyici sistemi sayesinde de, hem mobilyaların zarar görmüyor hem de süpürge daha dayanıklı bir kullanım sağlıyor.

Xiaomi Mijia Robot Vacuum Mop Pro – 3113 ₺

Uygun fiyatına göre sahip olduğu Lazer Mesafe Sensörü (LDS) ile dikkat çeken bu ikisi bir arada süpürge modeli evini haritalandırarak çalışır; 12 farklı çoklu yer sensörü ile engellere takılmaz ve evini dip köşe temizler. Farklı ve sofistike su tankı tasarımı ve mop fırçası ise özellikle evcil hayvan tüyleri için adeta bir canavar işlevi görüyor. 110 dakikalık çalışma süresi ise insanoğlunun yapabileceklerini tekrar düşündürüyor ve Robocop’u hatırlatıp bir iki dakikalığına hayal gücünü paralize ediyor.

Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner – 3699 ₺

Xiaomi’nin klasik yuvarlak tasarımına sahip, mütevazi dış görünüşü ile sizi şaşırtacak diğer bir süpürgesi Viomi V2 Pro Vacuum Cleaner. Yüksek emiş gücü ile iri taneli kirlerden en köşede kalmış tozlara kadar her şeyi hüp diye içine çekiyor. Bu süper akıllı robot süpürge aynı zamanda fiyatının kat kat üstünde bir performans sunuyor. Tek bir şarjla 130 dakikalık bir kullanım süresi sunan, geniş toz haznesi ile de büyük evler için oldukça yeterli olan bu süpürge, harcadığın paranın son kuruşuna kadar hakkını verecektir.

Anker Eufy RoboVac L70 – 4999 ₺

robot süpürge

En iyi mop’ diye atfedilen Anker’in yeni modeli Anker Eufy RoboVac L70, alerjik hassasiyeti yüksek olan kişiler için birebir diyebiliriz. Dahası, hepa filtreye sahip bu süpürge ortalamanın da üstünde bir hijyen sunuyor. Şarj süresi, akıllı ve pratik kullanımı zaten ‘daha ne isterim ki?’ diye düşündürürken, kendine münhasır No-Go-Zon özelliği süpürgenin girmesini istemediğiniz alanları belirlemenize de imkan sunarak ‘yok artık!’ dedirtiyor.

Samsung POWERbot VR7000M Robot Süpürge – 4749 ₺

robot süpürge

Hiçbir efor sarfetmeden, entegre uygulamasından kolayca yöneteceğin bu süpürge; yalnızca muadili olan robot akıllı süpürgelerden değil, normal elektrikli süpürgelerden de daha yüksek emiş gücü ile kullanıcıları oldukça şaşırtan yüksek bir performans gösteriyor. Intelligent Power Control özelliği ile gerekli görürse bir yerin üstünde daha çok durarak akıllı ve verimli bir kullanım sunarken; CycloneForce filtreleme sistemi ile de tozu havadan ayrıştırıyor. Daha geniş boyutu kimine göre avantaj kimine göre dezavantaj gibi görünse de, şarj istasyonuna kendisi dönen bu akıllı süpürge, yine de herkes için zahmetsiz bir kullanım sağlıyor.

Roborock S6 Pure – 4899 ₺

robot süpürge

Fırından taze çıkan diğer bir ürün de Roborock S6 Pure! Önceki S6 modeline göre daha uygun fiyatıyla tercih sebebi olacak bu akıllı süpürge, haritalandırma sistemindeki birkaç noksanlıkla akıllarda soru işareti bıraksa da, yüksek emiş gücü ve de dayanıklı pil ömrü ile o kadar kusur kadı kızında da olur deyip gönülleri fethetmeye devam ediyor. Geniş su haznesi, süpürgesi ve toz emiş gücü ile özellikle sert zeminlerde kendinden beklenmedik bir performans çıkaran Roborock S6 Pure, yıkanabilir HEPA filtresi ile oldukça kullanışlı bir süpürge.

Neato Botvac Robotics D7 – 7500 ₺  

robot süpürge

‘Bu paraya araba mı alıyorum?’ demeden önce Neato Botvac Robotics D7’ nin gelişmiş navigasyon sisteminin hiç aşağı kalır yanının olmadığının altını çizmek gerek öncelikle. Kameralı navigasyon sistemi ile neyi nasıl yapacağını bilen bu robot süpürge, uzun yıllar boyunca seni hiç yormayacak bir yardımcı olacak. D şeklindeki tasarımı sayesinde, klasik yuvarlak modellerin hantallığından sıyrılmış bu akıllı robot, emiş performansı ve pil ömrü ile de kelimenin tam manası ile dip köşe bir temizlik yaparak parasını nasıl hak ettiğini de gösteriyor. 

Liectroux ZK901 Robot Süpürge – 3499 ₺

robot süpürge

Alman kalitesi ne zaman bizi yarı yolda bırakmıştır ki? Bu akıllı süpürge de seni yarı yolda bırakmazken, uygun fiyatı ile de cebini yormayacak. 4 farklı temizlik modu, 42 çeşit sensörü ve 2 saate kadar dayanan şarj ömrü ile tam bir fiyat performans ürünü olduğunu kanıtlıyor. Engellere takılmadan ya da düşmeden tüm evini temizleyecek bu ürüne, bütçem çok esnek değil diyorsan kesinlikle bakman gerekir.

iRobot Roomba i7 – 6499 ₺

robot süpürge

Eski bir model olsa da, yeni çıkan rakiplerine taş çıkaracak en küçük parçasına kadar en kaliteli işçilik içeren bu ürün, eğer bütçen için uygun ise, senin için en iyi akıllı robot seçeneği olacaktır. Herhangi başka bir temizlik aracına muhtaçlık hissettirmeyecek iRobot Roomba i7, evin her odasını tanır ve telefondan kontrol edilebilir. Özellikle evcil hayvan besliyorsan, bu ürünü denedikten sonra ne kadar iyi bir yatırım yaptığını anlayacaksın.

“Ben daha kişiselleştirmiş seçenekler görmek isterim, bunlar beni kesmez.” diyorsan hemen P&M’ye gel, sana uygun robot süpürge seçeneklerini sıralayalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir