En Akıllı Çocuk Saati Seçenekleri 2020

2 dk'lık okuma süresi

Gözümüz kulağımız hep çocuklarda olsun isteriz. Onların yanlarında olamadığımızda ise güvenliklerinden emin olmak için bazı yardımcılara ihtiyaç duyabiliriz. Evet, akıllı çocuk saatlerinden bahsediyoruz. Akıllı saatler çocukların günlük yaşantılarında tıpkı bir asistan gibi yanlarında olur ve ebeveynlerinin aklı sürekli çocuklarında kalmaz. Bu yazımızda birçok fonksiyonu ile dikkat çeken akıllı çocuk saati seçeneklerini bir araya getirdik.

SmartBell Q500/2019 – 249₺

Listenin en uygun fiyatlı seçeneklerinden biri olan bu saat, özelliklerinin yanında çocuklara özel tasarımları ile de dikkat çekiyor. Dilediğinde çocuğunla sesli mesaj aracılığı ile iletişime geçebilir ya da karşılıklı olarak konuşabilirsin. Bunun yanında eğer çocuğunun sürekli akıllı saat ile meşgul olmasını istemezsen saati ders moduna alabilirsin. Eğer çocuğun belirlediğin sınırlar dışına çıkarsa sana mesaj ile uyarı gelir, böylelikle çocuğunun güvenliğinden hep emin olabilirsin. IOS ve android uyumlu olduğu için neredeyse tüm telefonlarla uyumludur.

SIM Kart: Evet
Kamera: Evet
Mikrofon: Evet
GPS: Evet
Şarj Uyarısı: Evet
S.O.S Tuşu: Evet
Suya Dayanıklılık: Hayır
Uyku Takibi: Evet

Reeder KIDdo – 384₺

En çok tercih edilen akıllı saatler içerisinde yer alan Reeder KIDdo güvenli teknolojisi ile ebeveynlerin en büyük yardımcılarından. Saatin akıllı alan denetimi ile nerede olursan ol, çocuğunun belirlediğin alanların dışına çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsin. Dokunmatik IPS ekranı ile kullanımı kolay olan bu saatin bir diğer özelliği ise diğer Reeder KIDdo akıllı saat sahipleri ile iletişim kurabilmeleri. Bu sayede çocukların birbirleri ile her an iletişimde olabilirler.

SIM Kart: Evet
Kamera: Evet
Mikrofon: Evet
GPS: Evet
Şarj Uyarısı: Evet
S.O.S Tuşu: Hayır
Suya Dayanıklılık: Hayır
Uyku Takibi: Hayır

Alcatel MT40X Movetime Family Watch – 1.333₺

Gelişmiş teknolojisi ile gönülleri fetheden bir diğer seçenek ile devam edelim. Görüntülü konuşma özelliği ile dilediğin zaman çocuğunla görüşebilir, sesli mesaj ve emojiler ile iletişime geçebilirsin. Güvenli alan oluşturma özelliği ile çocuğunun konum bilgilerini görüntüleyebilir ve sınırlar dışarı çıktığında bildirim alabilirsin. Adımsayar ve kalori görüntüleme özellikleri sayesinde çocuğunu aktif bir yaşama da teşvik edebilmen mümkün. 

SIM Kart: Evet
Kamera: Evet
Mikrofon: Evet
GPS: Evet
Şarj Uyarısı: Evet
S.O.S Tuşu: Evet
Suya Dayanıklılık: Evet
Uyku Takibi: Hayır

Izoly Akıllı Çocuk Saati – 1.998₺

Çocuğunun nerede olduğunu her daim bileceğin, dilediğinde uzaktan görüntü alma ve dinleme özellikleri ile takip edebileceğin bu saat parasının hakkını verecek cinsten. Görüntülü görüşme özelliği sayesinde ortam bilgilerine de sahip olabileceğin saatin yazılı ve sesli mesaj özelliği ile de her an iletişimde olabilirsin. Okul modu sayesinde çocuğun ders saatlerinde sadece ders ile meşgul olur ve arama ya da mesaj kabul edemez. Böylelikle dikkatinin dağılması engellenmiş olur. Bunun yanında geriye dönük 30 gün içerisindeki konum bilgilerine erişebilirsin. 

SIM Kart: Evet
Kamera: Evet
Mikrofon: Evet
GPS: Evet
Şarj Uyarısı: Evet
S.O.S Tuşu: Evet
Suya Dayanıklılık: Evet
Uyku Takibi: Hayır

Hem çocuğun hem de kendin için uygun olan akıllı saat seçeneklerini görmek istersen seni hemen P&M’ye alalım. Bütçene ve kriterlerine en uygun seçenekleri 15 dakika içerisinde mail adresine gönderelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir