En Büyük Yardımcınız Seyahat (Travel) Sistem Bebek Arabaları

2 dk'lık okuma süresi

İster portbebe ister oto koltuğu olarak kullanılabilen seyahat (travel) sistem bebek arabaları, son zamanların en çok tercih edileni olmaya devam ederken biz de en iyi 5 modeli sizler için derledik…

Seyahat(Travel) Sistem Tipi Bebek Arabası: 
Çoklu kullanım ile ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan travel sistem bebek arabalarını dilediğinizde portbebe dilediğinizde oto koltuğu olarak kullanabilirsiniz. Bebeğinizi ister elinizde ister aracınızda güvenli bir şekilde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Travel sistem arabaların en büyük avantajı ise teknik olarak sürüş odaklı yapılandırıldığından güç kullanımının minimum düzeye indirilmiş olması.  

Bir önceki yazımızda (Bebeğiniz ve Sizin İçin En İyi Baston Pusetler) bebek arabası alırken nelere dikkat etmeliyiz bahsetmiştik. Seyahat (travel) sistem bebek arabaları için de ayrıca  dikkat etmemiz gereken birkaç nokta var;

  • EN 1888 Avrupa standartlarına göre üretilmiş olması.
  • Yatış kademelerinin ayarlanabilir olması.
  • Doğumdan itibaren 6. aya kadar portbebeye dönüşebilir veya takılabilir olması.
  • Gelişmiş süspansiyon sistemlerine sahip olması.
  • Alışveriş sepetlerinin muadillerine kıyasla daha geniş olması.

Tabi modelleri seçmek için bu kadar bilgi bize yetmiyor, haliyle sizin için hazırladığımız bazı modellere göz atalım…

Stokke Xplory Bebek Arabası (ort. 7.000 ₺)

Bebeğinizle en yüksek bağı kurun…
Koltuk yüksekliği ayarlama sistemi bebeğinizle yakınlaşmanızı ve yolculuk sırasında sürekli bağ kurmanızı sağlar. Gittiğiniz her yerde; parkta, restoranlarda farklı masa yüksekliğine göre ayarlanabilir. Hafif ve tek elle katlanabilen şase sistemiyle size büyük kolaylık sağlar. 

Bugaboo Cameleon 3 Travel Sistem Bebek Arabası (ort. 7.500 ₺)

En iyisi derken çekinmediğimiz…
Dünyanın en popüler araba markası Bugaboo’nun popüler modeli olan Cameleon 3 kullanıcılarından tam not almış bir bebek arabası. Bebeğinizin doğumundan 4 yaşına kadar kullanabileceği bir model olmakla beraber üstün kalitesi ile size bu uzun dönemde sorunsuz hizmet sağlayacağından şüpheniz olmasın. Fiyatı yüksek olmasına rağmen özellikleri ile kalbimizi kazanıyor. 9,7 kg ağırlığı ile hafif ve kolay sürüş sağlıyor. 

Inglesina Trilogy Bebek Arabası (ort. 7000 ₺)

Ekstra geniş koltuklarıyla mükemmel konfor alanı
Ekstra geniş koltuğu ile bebeğinizin rahatı yerinde olacak. Yapısında yenilikçi hava delikleri bulunmaktadır ve dokuma kumaş koltukta daha fazla hava akışı olması için hava alan 3D ağlarla kaplanmıştır böylelikle sıcaklık düzenleme sistemi ile yaz kış bebeğinizin terlemesini üşümesini engeller. 9 kg ağırlığı ile kolay katlanma sistemi en önemli özelliklerini tamamlıyor. 

Chicco Trio Sprint Travel Sistem Bebek Arabası (ort. 2.600 ₺)

Aranan her şey tek seferde…
Chicco markası fiyat performans açısından öne çıkan ürünleriyle biliniyor. Trio modeli de aynı şekilde 3 farklı sistemi size tek alışverişinizle sağlıyor. Portbebe ve oto koltuğu olarak kullanılan iki puseti ile bebeğinizin doğumundan 3 yaşına kadar rahatlıkla kullanabilirsiniz. 

Yoyko Luxury Travel Sistem Bebek Arabası (ort. 1.300₺)

Fazla renk seçeneği ile gözünüze hitap eden…
Şişme tekerlekleri ile konforlu bir sürüş sağlayan modelin bir diğer artısı ise çok fazla renk seçeneği olması. Seyahat sistem bebek arabaları içinde en çok tercih edilen biraz daha bütçeye uygun bir model bakıyorsanız asla göz ardı edilemez bir model diyebiliriz. Beklenen tüm özelliklere sahip olan Yoyko Luxury modeli fiyat performans açısından aranan ürün denebilir. 


Seyahat (travel) sistem bebek arabası yazımızın sonuna geldik. Eğer aradığın ürünle ilgili hala kafanda soru işaretleri varsa, Price&Me sitemizden Bana Ürün Öner butonuna aradığın ürünü ve istediğin bütçeyi girerek senin için en iyisini arayabilirsin. 


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir