En İyi 5 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

2 dk'lık okuma süresi

Kulaklıkların hayatımızı kolaylaştırdığı su götürmez bir gerçek. Yolda yürürken, seyahat ederken, spor yaparken ve daha birçok durumda bu arkadaşlar bize konuşma yapma ve müzik dinleme imkanı sunuyor. Bir önceki yazımızda sizlere 1000 TL altına alınabilecek en iyi 5 kablosuz headset kulaklığı tanıtmıştık. Bu yazımızda ise alınabilecek en iyi 5 kablosuz kulak içi kulaklık seçeneğini sizler için derledik. Keyifli okumalar!

Kulaklık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Ses Deneyimi
  • Batarya Süresi
  • Bağlantı Teknolojisi
  • Farklı Kulak Tiplerine Uygun Silikonlarla Birlikte Gelmesi

Bu özellikleri de öğrendiğimize göre listemize başlayabiliriz. Hazırsanız başlayalım!

Xiaomi Redmi Airdots

Ucuz ve Marifetli
Listemize Xiaomi Redmi’nin Airdots modeliyle başlıyoruz. Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip bu küçük arkadaş, 7.2 mm kulaklık sürücüleri ile fiyatına göre çok iyi bir performans sunuyor. Kulaklıkların 3,5-4 saat arası, kutu ile birlikte ise 12 saate kadar kullanım sunuyor. Müzik değiştirme ve arama cevaplama gibi şeyleri ise kulaklıktaki fiziksel tuş sayesinde yapabiliyoruz. Kutunun içinden çıkan farklı boylardaki kulaklık pedleri ile de tüm kulak yapılarına uyum sağlıyor. Bütün bu özelliklerinin yanında uygun fiyatı ile de tam bir fiyat-performans ürünü olduğunu kanıtlıyor.

QCY T3

Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Ucuz, Şık ve Hünerli
Şimdi sırada Redmi Airdots’un kuzeni diyebileceğimiz QCY T3 var. Kuzeni diyorum çünkü iki ürün de Xiaomi ekosisteminin markalarından. Dokunmatik kontrol paneline sahip QCY T3, şarkı değiştirmek ya da gelen aramaları cevaplamak gibi önemli işleri daha kolay ve keyifli yapmamıza olanak tanıyor. Bluetooth 5.0 sahip olan T3, sorunsuz bir bağlantı sunuyor. 10 metre iletim aralığıyla da bize gayet fazla bir hareket serbestisi rahatlığı veriyor. Ayrıca her iki kulaklıkta da bulunan dahili mikrofonları ile sorunsuz bir şekilde görüşme yapmamıza olanak sağlıyor.

Samsung Galaxy Buds

Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

AKG Teknolojisiyle Üretildi
Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan Galaxy Buds daha geniş bir bant aralığına, daha kaliteli bir bağlantı özelliğine sahip. Az güç tüketimi ile daha uzun süre konuşma ve müzik dinleme fırsatı sunan ürün, 5 farklı ekolayzer modu ile de bizlere müziği istediğimiz şekilde filtreleme imkanı sunuyor. Noise-cancelling özelliğine ek olarak ortam seslerini duymak isteyenler için ortam sesini aktif hale getirme özelliğine de sahip. 58 mAh bataryası ile müzik dinlerken 6, konuşma yaparken de 5 saatlik pil ömrü sunan Buds, kutu ile birlikte toplamda 13 saatlik bir hizmet vaat ediyor.

Huawei Free Buds 3

Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Sınıfının En İyisi
Huawei, dünyanın ilk açık tasarıma sahip aktif gürültü önleyicili kablosuz kulaklığı Free Buds 3, 14.2 mm’lik dinamik sürücüleri ile sınıfında lider ses işlemci sunucusu ANC’ye sahip. İlk çift modlu BT/BLE sertifikalı Bluetooth 5.1 teknolojisine sahip olan kulaklık, bu özelliğiyle daha hızlı bir bağlantı ve doğru ses-video senkronizasyonu sağlıyor. Kirin A1 işlemciye sahip olması sayesinde arka plan gürültüsünü ortadan kaldırıp ses kalitesini geliştiriyor.Dahili kemik ses sensörü ile sesinizi kemik titreşimleriyle daha iyi okuyabilen cihaz, işlemcinin de ortam gürültüsünü azaltmasıyla birlikte sesinizi daha net bir biçimde karşıya iletebiliyor. 

Apple AirPods Pro

Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

Güçlenen Özellikler ve Şık Tasarım
Önceki modellerdeki eksiklikleri çok iyi analiz eden Apple, AirPods Pro modeliyle daha komple bir ürün ortaya koymuş. Barındırdığı iki mikrofon sayesinde, önceki modellerde olmayan Aktif Gürültü Engelleme sistemini eklemiş. Ancak bazı kullanıcılar bu özelliği kullanmak istemedikleri için Apple, Şeffaf Mod eklemiş. Adaptif EQ’ya sahip olan AirPods Pro, daha dengeli ve zengin bir konuşma ve müzik deneyimi sunuyor. Yüksek gezinimli hoparlör sürücüleri ile de bas sesleri daha güçlü bir şekilde dinleyebiliyorsunuz. Ayrıca H1 yonga sayesinde daha hızlı bir bağlantı ve eşzamanlı ses-görüntü kalitesi vaat ediyor. 


Sizler için derlediğimiz “En İyi 5 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık” listemizin sonuna geldik. Yukarıda belirttiğimiz alanların dışında ve bambaşka bütçelerle size en uygun kablosuz kulaklığı bulmak için Price&Me Bana Ürün Öner özelliğini kullanarak en uygun ürünü, en uygun fiyata bulabileceğinizi unutmayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir