Gamerların Merakla Beklediği 4 Oyun

1 dk'lık okuma süresi

Pazarda kendine büyük bir yer edinen oyun sektörü tüm dünyada milyonlarca kullanıcıya hitap ediyor. Oyun sağlayıcıları tarafından satışa sunulan her ürün defalarca indiriliyor ve her serverda oyuncular kendilerini farklı bir dünyada buluyor. Koronavirüsün de etkisiyle insanların kendilerini evlerine kapattığı bu dönemde ise oyun piyasası daha çok rağbet görmeye başladı. 

XBox’un tepe isimlerinden Phil Spencer ise bu kadar çok talep olmasına karşın 2021 yılında çok daha az oyunun piyasaya sürülebileceği doğrultusunda bir açıklamada bulundu. Bu sebeple önümüzdeki günlerde çıkacak oyunların, normalden çok daha fazla ilgi göreceğini de söylemek yanlış olmaz. Gelin hep birlikte bu oyunlara bir göz atalım.

New World

Amazon Games Studio’nun yeni MMO oyunu New World, 25 Ağustos itibari ile ön siparişe açıldı ve beta kullanıcıları tarafından oynanmaya başlandı. Önümüzde birkaç gün içerisinde beta sürümü de sonlanacak oyunun kesin çıkış tarihi ise 2021 yılının bahar mevsimi olarak belirlendi.

Günümüzde çok fazla rastlamadığımız MMORPG kategorisindeki bu oyun hikaye olarak 17. yy içerisinde fantastik bir evrende yer alacak. Büyüler, canavarlar, gizemli yaratıklar ve insanların yer alacağı oyunda savunma ve saldırı bazlı birçok görev bizleri bekliyor.

oyun

Cyberpunk 2077

Duyurulmasının üzerinden 8 sene geçmiş olmasına karşın halen piyasaya sürülmeyen ve oyuncular tarafından merakla beklenen oyun 19 Kasım itibari ile çıkacak.

Cyberpunk 2077, FPS ile harmanlanmış bir role play formatında karşımıza çıkacak. İnternetin ve teknolojinin hakim olduğu bu evrende karakterinizin güç, teknoloji, görünüm gibi özelliklerini ise oyun başında kendiniz belirleyebileceksiniz. 

Marvel’s Avengers

Kahramanlarımızın beyaz perdede geçirdiği 12 yılın ardından kendilerine hak ettikleri yeni bir mecra bulduğu bu aksiyon yüklü oyunun çıkış tarihi ise 4 Eylül.

Hem tekli hem de arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Marvel’s Avengers oyunu, hem tek kişilik devam eden bir hikayeyi oynamayı hem de arkadaşlarınızla oluşturabileceğiniz takım çalışmasını mümkün kılacak.

oyun

Everspace 2

Rockfish Games tarafından üretilen tek oyunculu 3D uzay temalı shooter oyun Everspace 2 Kasım itibari ile Steam üzerinden sevenleri ile buluşacak. 
Role play havasının hakim olduğu oyunda oyuncular, uzayda karşılaştıkları yeni uzaylı türleri ve düşman klanlar ile bir savaş içerisinde olacak. Grafik açısından oldukça başarılı olan bu oyunda permadeath/kalıcı ölüm sistemi bulunuyor. Fakat her yeniden doğuşta değişen dinamikler oyuncuyu yeniden başlamaya teşvik edecek düzeyde.

Tüm bu oyunlarda daha yüksek performans göstermek için ise ihtiyaç duyduğun tüm ekipmanları P&M‘ senin için kolaylıkla bulabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir