Glocalzone ile Alışveriş Sınırlarını Genişlet

2 dk'lık okuma süresi

Yurt dışı pazarlarında rağbet gören pek çok ürünü Türkiye’de görmeye alışsak da ne yazık ki istediğimiz her ürünü burada bulamayabiliyoruz ya da bu ürünler yurt dışından getirildikleri için kendi fiyatlarının çok üzerinde satışa çıkarılabiliyor. Glocalzone, yurt dışı alışveriş alışkanlıklarına farklı bir açıdan yaklaşıyor.

Yurt dışından talep ettiğin ürünleri kolayca getirtebileceğin bu uygulama ile “arkadaşım yurt dışına çıksa da bir şeyler istesem” modu her zaman için geçerli. Aynı zamanda yurt dışındaysan ya da yurt dışına gitmeyi düşünüyorsan, gezgin olarak kaydolup seyahatinden para kazanman da bu uygulama ile mümkün oluyor. 

Glocalzone ile işbirliğimiz sayesinde kişisel alışveriş asistanın olarak sana önerebileceğimiz ürünlerin sınırlarını tüm dünyaya genişletiyoruz. Peki, Glocalzone nasıl çalışıyor ve PandMe ile bu uygulamada nasıl avantajlar kazanabilirsin, kısaca inceleyelim. 

Glocalzone Nasıl Çalışıyor?

Glocalzone

Alıcı için nasıl çalışıyor? Diyelim ki, istediğin bir ürün var ancak Türkiye’de satışa sunulmadı ya da sunulsa bile yurt dışından getirttiğin zaman senin için daha hesaplı olacağını düşünüyorsun. Glocalzone uygulamasından istediğin ürünü aradığın zaman senin için bu ürünü getirebilecek gezginleri buluyorsun. Sistem sizi eşleştiriyor ve gezgin ile iletişime geçiyorsun. Bu esnada ürünü almana ait detayları belirleyebiliyor ve ürünü bu gezginden alıp almayacağına karar verebiliyorsun.

Gezgin ile anlaşma sağladığın takdirde ürünün ödemesini yapman gerekiyor. Ödediğin ücret, sen ürünü teslim aldığını onaylayana kadar Glocalzone’da kalıyor ve paranın güvenliği bu sayede sağlıyorlar. 

Daha sonra ürünü alacağın gezgin ile bir buluşma zamanı belirliyorsun. Gezgin ile buluştuktan sonra ürünü aldığına dair Glocalzone’u bilgilendiriyorsun. Böylelikle yurt dışından istediğin ürünü elde ediyorsun. 

Seyahate mi çıkacaksın? Glocalzone’a gezgin olarak kayıt olduğun zaman seyahatinde alabileceğin ürünleri ekleyebilir, senden talep edilen ürünleri, anlaşma sağladığın takdirde, seyahatinin dönüşünde getirip para kazanabilirsin. 

Daha detaylı incelemek istiyorsan Glocalzone’un sitesi için buraya tıklayabilirsin.

PandMe ve Glocalzone İşbirliği

glocalzone

PandMe ekibi olarak senin için en doğru ürünü en uygun fiyatla bulmak için çalışıyoruz. Senin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak talep edebileceğin ürünlerin sınırlarını tüm dünyaya genişletmek istedik ve Glocalzone ile işbirliği yapmaya başladık.

Bu işbirliği ile artık Glocalzone’da listelenen ürünler arasından da senin için bazı önerilerimiz olacak. Bu sayede, sana önerdiğimiz ürünleri yurt dışından yaklaşık %30’a kadar daha uygun bir fiyatla alabileceksin. 

PandMe Özel İndirim Kuponu 

Aynı zamanda, eğer PandMe üzerinden Glocalzone ürünleri ile ilgili bir ürün önerisi istersen senin için çok güzel bir PandMe indirim kuponumuz var!

Bu kuponu kullanmak için, “Bana Ürün Öner” sayfasından önerisini isteyeceğin ürünlerin “Eklemek istediğin özellikler” kısmına Glocalzone’dan ve yurt dışından ürün istediğini eklemen yeterli. Eğer aradığın ürün Glocalzone’da bulunuyorsa sana özel indirim kuponumuzdan yararlanabilirsin. 

Kişisel alışveriş asistanın olarak ulaşabileceğin ürünleri gün geçtikçe daha da iyileştiriyor ve genişletiyoruz. Hemen aşağıdaki butona tıklayarak alışveriş sınırlarını genişletebilir, dilediğin ürünü senin için bulmamızı sağlayabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir