Kamp Hayatını Kolaylaştıracak Ürünler

2 dk'lık okuma süresi

Sonbahar kamp yapmak için en güzel zamanlardan biri. Kış kampı yapmayı göze alamayanlar içinse köprüden önceki son çıkış gibi bir etkinlik. Deniz kenarının tatlı serin zamanları, ormanların renklendiği bu mevsim tam sırt çantanı kapıp kendini doğanın içine atmalık zamanlar. Bu yazımızda kampa çıkmadan önce sırt çantanda hangi ürünler olursa kamp hayatın kolaylaşır ve doğanın keyfini daha fazla çıkarırsın bunu inceledik. Haydi başlayalım!

Kingcamp Classic Light Şişme Kamp Matı

kamp

Yastıklı şişme yatağa göre daha hafif ve konforlu bir muadil olan bu ürün Light, Comfort ve Super olarak 3 farklı ölçüde sınıflandırılıyor. Gri ve mavi renk seçenekleri bulunan bu ürün dayanıklılığı ile uzun bir süre kamp eşlikçin olmaya aday. Yastıklı tasarımı bulunan bu şişme kamp matı köpük malzemesinden üretilmiş olup bu sayede ertesi sabaha dinç bir şekilde uyanmanı sağlar. 

Husky Fuzzy New Şişme Mat

kamp

Kendiliğinden şişebilen bu mat aynı zamanda hafifliği ile de seni yormamak için tasarlanmış diyebilirim. Yırtılmaz malzemeden üretilmesi sayesinde dayanıklı bir seçenek olan bu ürünü engebeli arazilerde yapacağın kamplarda rahatlıkla kullanabilirsin.

Arpenaz Fresh and Black

kamp

Tam bir fiyat performans çadırı olan bu ürün ilk defa kampa çıkanlar için bile oldukça ideal. Kolay kurulumu ve kamp yerini değiştirmek istediğinde kolayca taşıyabileceğin kubbeli yapısı sayesinde çadırla uğraşmak yerine etrafı keşfedebilirsin. 2 yıl su geçirmezlik garantisi olan bu ürünün patentli  Fresh & Black kumaşı sayesinde çadırın içi güneş ışıklarından etkilenmez.

Husky Bret 2

kamp

Kampçıların yanında trekking ve hiking yapanlar için de özel olarak üretilen bu çadır hafifliğine rağmen dayanıklı tasarımı ve sağlam materyali ile uzun süre boyunca rahatlıkla kullanılabilir. Kolay ve pratik bir şekilde kurulabilir, iki kişilik kapasitesi vardır. Su geçirmez oluşu sayesinde küçük sürprizlere karşı hazırlıklı olursun.

Tabureli Katlanabilir Set

kamp

Kaliteli ve kolay kurulan, masa ve tabureleri içeren bu set aile ya da kalabalık arkadaş grupları ile gidilen kamplar için oldukça idealdir. 6 kişiye kadar kullanılabilen ürünün 4 tane katlanabilen taburesi bulunuyor. Ürünün eksisi ise birazcık ağır olması.

Kingcamp Ultra Hafif Kamp Masası

kamp

Bir kilodan daha az ağırlığıyla oldukça hafif olan bu ürün aynı zamanda fazlasıyla sağlamdır. Kamplarda ve diğer outdoor etkinliklerinde kullanabileceğin bu ürün çok kısa bir süre içerisinde kolayca kurulabilir.

Taşınabilir Güneş Paneli

kamp

Kamp için özel olarak kullanıma açılan alanlarda elektriğe ulaşmak kolay olsa da doğanın içerisinde yapılan serbest kamplarda elektrik ihtiyacını karşılamak için bu tarz ürünler gerekli. Serbest kamplarda hayat kurtarıcı bir işlev üstlenen bu ürün ile güneş ışığını elektriğe çevirebilirsin. Trekking yapanlar için çantaya asılabilen bu ürünün 2 USB girişi bulunuyor.

Silver Toss Şarj Edilebilir El Feneri

kamp

Dayanıklı ve çok yönlü bir ürün olan bu el feneri ile gecelerin kamp ateşinden uzakta da aydınlık. En yüksek ışıkta 4 saat, düşük ışıkta ise 10 saat çalışabiliyor.

Kafa Lambası/ Feneri

kamp

Tam bir fiyat performans ürünü olan bu kafa lambasını kamp ya da trekking gibi aktivitelerinde rahatlıkla kullanabilirsin. Dayanıklı ampul ömrü ile uzun zaman kamp yardımcılarından bir tanesi olmaya aday. Aynı zamanda darbelere ve su sıçramalarına karşı dayanıklı.

Upland Outdoor/Kamp İlk Yardım Kiti

kamp

Kamp alanları genellikle yerleşim yerlerine uzak olduğu için çeşitli yaralanmalarda ilk müdahaleyi yapmak için ilk yardım setine ihtiyacın olabilir. Hem kullanımı uygun ilk yardım ürünlerinin hem de ilk yardım kitapçığının bulunduğu bu ürün ile her şeye hazırlıklı olursun.

Bonus: Evolite Ultralight 1000 -5 Uyku Tulumu

kamp

Serin havalarda rahatça uyumak için kullanabileceğin bu ürün çantanda az yer kaplar. Su geçirmeyen ve yırtılmalara karşı dayanıklı kumaşı ile uzun ömürlüdür. Fazla soğuk kış aylarında kullanmanı önermeyiz.


Kamp hayatını kolaylaştıracak ürünleri kısaca incelediğimiz yazımızın sonuna geldik. Daha fazla spor&outdoor ürünü önerisi almak için hemen aşağıdaki butona tıkla, mükemmel kamp anıların için sana gerekli olan diğer ürünleri bulalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir