Seni Büyük Bir Zahmetten Kurtaracak En İyi Dikey Süpürge Seçenekleri

3 dk'lık okuma süresi

Kimisi kablolu kimisi elektrikli, kimisi Hepa filtresi ile ardında toz bırakmıyor bazılarıysa o kadar sessiz çalışıyor ki  kulaklarına inanamıyorsun. Evet doğru duydun, pratik tasarımları ile kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen dikey süpürgelerden bahsediyoruz. Ev işlerinin adeta kurtarıcısı olan en iyi dikey süpürge dosyasını senin için ele aldık.  Bu yazımızda da elektrikliden şarjlıya en iyi dikey süpürge seçeneklerini sıraladık. 

Arnica Merlin Pro Dikey Süpüge – 199 ₺

En uygun fiyatlı seçeneklerden biri olan Arnica Merlin Pro birçok özelliği ile kullanıcılardan tam not almış durumda. Hepa filtresi ile ardında toz bırakmayan bu süpürge hafif tasarımı ile de kullanım açısından da oldukça pratik. Farklı aparatları ile de farklı zeminlerde hijyen elde etmen de mümkün.

Tür: Dikey Torbasız/Kablolu

Emiş Gücü: Orta

Filtre: HEPA

Ses (dB): 78

Arzum Hera AR4064 Eco –  219 

Hem dikey hem de el süpürgesi olarak kullanabileceğin bu süpürge kompakt yapısı ile en dar alanlarda kolayca saklanabilir. Üçgen başlığı ile ulaşılması güç alanlara dahi erişebilir, yıkanabilir filtresi ile uzun süreli bir kullanım sunar. Üstelik 5m uzunluğundaki kablosu ile priz değiştirmeden tüm evi tek seferde temizlemeni sağlar. 

Tür: Dikey Torbasız/Kablolu

Emiş Gücü: Orta

Filtre: Yıkanabilir

Ses (dB): 78

Rowenta RH5115TR – 465 ₺

A performansı ile günlük temizliğin hakkını verebilecek bu ürün ayarlanabilir emiş gücü sayesinde farklı zeminlerde yorulmadan temizlik yapmanı sağlar. Cyclonic filtresi sayesinde toz ve alerjenleri emer, dışarıya temiz hava verir, böylelikle hijyenik bir ortam sunar. Geniş kapasitesi ile her süpürmeden sonra hazne boşaltmana gerek kalmaz. 

Tür: Dikey Torbasız/Kablolu

Emiş Gücü: Orta

Filtre: HEPA13

Ses (dB): 78

Xiaomi Dreame V9 – 1.699 ₺

Hafif yapısı ve kablosuz özelliği ile dikkat çeken Xiaomi Dreame V9, uygun fiyat ile gönülleri fethetmeye aday. 60 dk çalışma süresinin ardından duvara sabitleyeceğin şarj istasyonu ile her daim hazır ve nazır olan bu ürün her türlü saç, kir toz ve akarı temizler ve hijyenik bir ortam yaratır. Temizliğinin ardından hazneyi boşaltman için ise tek bir düğmeye basman yeterli.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Orta

Filtre: Cyclone

Ses (dB): 72

Nilfisk Easy 36VMAX – 2.100 ₺

en iyi dikey süpürge

Yüksek performansı ve alerjenlere karşı etkili HEPA filtresi ile öne çıkan bu süpürge 80 dk çalışma süresi ile uzun bir temizlik deneyimi yaşatıyor. Başlık kısmında yer alan LED aydınlatma sayesinde daha karanlık ve görülmesi güç kısımları aydınlatarak tozların temizlenmesini sağlıyor. Dikey süpürge özelliğinin yanında dilersen el süpürgesi olarak da kullanabilmen de mümkün.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Orta

Filtre: HEPA

Ses (dB): 79

Bosch BCH65RT25K – 2.336 ₺  

en iyi dikey süpürge

Markanın ilk kablosuz dikey süpürgesi olma özelliğini taşıyan bu ürün, temizliği derinlemesine hissetmeni sağlayacak. 3 kademeli emiş ayarı, 75 dk kesintisiz çalışma performansı ve geniş toz haznesi ile günlük temizliğini zahmetsiz bir şekilde tamamlayabilirsin. Bütün bu özelliklerinin yanında ürünün 3 kg ağırlığında olduğunu da belirtelim.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Yüksek

Filtre: Cyclone

Ses (dB): 76

Philips FC6823/01 SpeedPro Max – 2.749 ₺

en iyi dikey süpürge

Son zamanların en çok tercih edilen seçeneklerinden biri olan Philips SpeedPro Max özellikleri saymakla bitmiyor. 360 derece çekim gücü ile tek seferde çok daha fazla tozu emer, LED başlığı ile gözle görülmeyen yerleri aydınlatır. Powercyclone ve üçlü filtreleme sistemi ile yerde ve havada alerjen bırakmaz. Ayarlanabilir emiş gücü ve entegre başlıkları ile zemine göre temizlik yapmanı sağlar.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Yüksek

Filtre: Cyclone

Ses (dB): 84

Rowenta RH9471WO Air Force Flex – 3.850 ₺

en iyi dikey süpürge

Kullanıcı memnuniyeti oldukça yüksek, erişilmesi zor alanların baş kahramanı Rowenta Air Force Flex ile devam ediyoruz. Esnek yapısı sayesinde seni yormadan mobilya altlarına erişebilir ve 5 kata kadar daha fazla yol kat edebilir. Yüksek emiş gücü ve sessiz performansı ile yüzünü güldürebilir ve özel aksesuarları ile evcil hayvan tüylerini dahi tamamen temizleyebilir.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Yüksek

Filtre: Cyclone

Ses (dB): 72

Dyson V10 Animal – 4.499 ₺

en iyi dikey süpürge

Dillere destan performanslı seçenekleri ile kendine adeta bir fan kitlesi elde eden markanın bu modeli patili dostlarımızla yaşayan kullanıcılarımız için oldukça ideal. Dikey süpürge özelliğinin yanında el tipi süpürgeye de dönüşebilen ürünün 14 siklonlu yüksek çekiş performansı 60 dakikaya kadar sürebilir. Ayarlanabilir emiş gücü ile tüm döşeme tiplerine göre kendini ayarlar ve haznesi kolaylıkla boşaltılabilir.

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Yüksek

Filtre: Cyclone 

Ses (dB): 87

Miele Triflex HX1 Cat&Dog – 4.999 ₺

en iyi dikey süpürge

Performansı ile neredeyse standart bir yatay süpürge ile yarışan bu hem dikey hem de el tipi olarak kullanılabilir. 3  seviyeli emiş gücü ile gerektiği yerde gerektiği kadar enerji harcayıp tasarruf da yapabilirsin. Hazneyi kendi dilediğin gibi ister başlık kısmına yakın istersen de sap kısmına yakın bir biçimde kullanabilirsin. Dik durabilme özelliği ile herhangi bi duvar standına ihtiyaç duymaz ve ince yapısı ile her yere sığabilir. 

Tür: Dikey Torbasız/Şarjlı

Emiş Gücü: Yüksek

Filtre: Cyclone – Hygiene Lifetime Filtre

Ses (dB): 82

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir