Ses Kalitesi İle Seni Öne Çıkaracak Mikrofonlu Kulaklık Önerileri 2020

3 dk'lık okuma süresi

Derslerin, buluşmaların hatta iş hayatının dahi internet mecralarına taşındığı bu dönemde görevlerimizi tamamlamamız için ihtiyaç duyduğumuz eşyalar da oldukça değişti. Sesimizin daha iyi iletilmesini sağlayacak kulaklıkların önemi büyük ölçüde arttı. Bu sebeple biz de bu yazımızda sesli ve görüntülü görüşmelerde yüksek kalitesi ile yüzünü güldürecek mikrofonlu kulaklık ürünlerini sıraladık. 

Sennheiser CX 80S – 129  ₺

mikrofonlu kulaklık

Listemizin en uygun fiyatlı mikrofonlu kulaklık seçeneklerinden biri olan Sennheiser CX 80, ses kalitesi ile öne çıkıyor. Yüksek ve düşük ses frekanslarda istenmeyen sesleri yok ediyor, pasif gürültü izolasyonu ile seni dış seslerden soyutluyor. Üstelik üç farklı boydaki kulakçığı ile kendine en uygun olanı kullanmana imkan tanıyor.

Tür: Kulak içi/Kablolu

Hassasiyet: 119 dB

Jack: 3,5 mm

Qcy T5 – 169 ₺

mikrofonlu kulaklık

Tam bir fiyat/performans ürünü olan bu kulaklık, şık tasarımı ve dokunmatik özelliği ile dikkat çekiyor. Bluetooth 5.0 özelliği yüksek bağlantı hızı sunan Qcy T5 daha düşük enerji harcıyor, böylelikle uzun şarj ömrü sunuyor. Android ve iOS desteği ile neredeyse tüm telefonlarla uyumluluk gösteriyor, stereo ses sistemi ve kaliteli mikrofonu ile göz dolduruyor.

Tür: Kulak içi/Kablosuz

Şarj Süresi: 25 saat boşta / 4-5 saat müzik kullanımı

Huawei CM-Q3 – 144 ₺

mikrofonlu kulaklık

Bu kulaklık hafif ve ergonomik tasarımı ile oldukça kullanışlı. Yüksek seste bile dışarıya ses vermemesinin yanı sıra, ANC aktifleştirildiğinde dış sesleri (uğultu, rüzgar vs.) engelliyor. Görüşmelerde yüksek mikrofon kalitesini de ortaya koyuyor.

Tür: Kulak içi/Kablolu

Jack: Type-c

Xiaomi Mi AirDots Pro 2 – 196 ₺

mikrofonlu kulaklık

Konforlu yapısı ile uzun saatler boyunca kulağından düşürmeden kullanabileceğin bu kulaklık gelişmiş bluetooth özelliği ve kaliteli mikrofonu ile gecikmesiz ses aktarımı sağlar ve çevresel gürültüyü en aza indirir.

Tür: Kulak içi/Kablosuz

Şarj Süresi: 14 saat boşta / 4 saat müzik kullanımı

Beats EP On-Ear – 319 ₺

mikrofonlu kulaklık

Hafif paslanmaz çelik tasarımı ile uzun yıllar boyunca kullanabilirsin. Yüksek netlik ve derinlik için ince akustik ayarı sayesinde kendine en uygun sesi dinleyebilmenin yanı sıra gürültü yalıtımı özelliği sayesinde müziğinden başka bir şey duymazsın. 

Tür: Kulak üstü/Kablolu

Hassasiyet: 110 dB

Jack: 3,5 mm

OPPO Enco W31 – 464 ₺

mikrofonlu kulaklık

En yeni bluetooth teknolojisi yüksek hızda ses iletimi sağlayan ve pasif gürültü engelleme özelliğine sahip bu mikrofonlu kulaklık oyun ve görüşmelerde kullanıcılarını memnun ediyor. Güçlü bass ve tizleri ile sesleri en ince detayına kadar yansıtıyor. Üstelik hafif ve ince tasarımı ile tüm kulak tiplerine uyumlu.

Tür: Kulak içi/Kablosuz

Hassasiyet: 95 dB

Şarj Süresi: Boşta 15 saat/ 3,5 saat müzik kullanımı

Anker Soundcore Life Q20 – 599 ₺

Sadece 5 dakika şarjla bile 4 saat müzik dinleyebileceğin, net ses ve bass ayarı ile mükemmel ses deneyimi yaşayabileceğin bu ürünün özellikleri saymakla bitmiyor.  Ortam gürültülerini %90’a kadar azaltıyor ve seni dış seslerden soyutluyor, mikrofon kalitesi ile kullanıcılarından tam not alıyor.

Tür: Kulak üstü/ Kablosuz

Hassasiyet: 100 dB

Şarj Süresi: 60 saat

Huawei FreeBuds 3 – 882 ₺

Dünyanın ilk BT BLE 5.1 destekli işlemcisi ile düşük güç kullanımı ve 100 m ye kadar çekim mesafesine sahiptir. Dokunmatik özelliği ile müziğini dilediğince yönetebilir ve akıllı şarj özelliği ile istediğin yerde şarj edebilirsin. Bunun yanında yüksek ses iletimi sayesinde görüşmelerinde sesini karşındakine yüzyüze olandan farksız bir biçimde duyurursun.

Tür: Kulak içi/Kablosuz

Şarj Süresi: 20 saat boşta/ 4 saat müzik kullanımı

Sony WH-XB900N – 1299 ₺

Dokunmatik özellikli bu kulaklık, geniş tasarımı ile kulağını tamamen kapatır ve rüzgar girmesini engeller. Tüm sesleri baskın duyman için Extra Bass ve dış etkenlerden soyutlanmanı sağlayan gürültü engelleme özelliği ile bu kulaklık sana sadece kesintisiz net bir müzik vaadediyor. Dokunmatik özelliği ile kontrol edebilir, dahili mikrofonu müziğin ve aramaların arasında geçiş sağlayabilirsin.

Tür: Kulak üstü/Kablosuz

Hassasiyet: 101 dB

Şarj süresi: 30 saat

Samsung Galaxy Buds Live – 1147 ₺

Doğal kulak şekli ile eşleşen ikonik tasarımı ve ses kalitesi ilebu kulaklık henüz geçtiğimiz aylarda piyasaya sürüldü. Akıllı gürültü engelleme özelliği ile sadece anons gibi duyman gereken sesleri sana iletir. Akıllı asistan özelliğinin yanında dahili üç mikrofonu ile görüşme kaliteni arttırır. İOS ve Android uyumludur.

Tür: Kulak içi/Kablosuz

Şarj Süresi: 21 saat boşta/ 6 saat müzik kullanımı

Daha fazla kulaklığı inceleyip karar vermek istiyorsan P&M’ye gel, senin için ihtiyaçlarına en uygun seçenekleri sıralayalım!

“Ses Kalitesi İle Seni Öne Çıkaracak Mikrofonlu Kulaklık Önerileri…” yazısına 1 yorum yapıldı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir