Hakkımızda

bilim, sanat ve sevgiyle Türkiye’de üretilmiştir.

Her şey kızıma alacağım bir bebek arabasıyla başlamıştı. Bir bebek arabasını bir alışveriş sitesinden almak ne kadar zor olabilirdi ki? İlk önce, hangi bebek arabasını alacağınıza karar vermeniz gerekiyor. Yani bu; onlarca video izlemek, yüzlerce yorum ve inceleme yazısı okumak anlamına geliyor. Üstelik bebek arabasını ilk bebeğinize alıyorsanız, daha önce hiç bilmediğiniz, size bir şey ifade etmeyen bir sürü terimi de öğrenmeniz gerekecek.

Hadi diyelim aradığınız o en optimum bebek arabasını buldunuz, peki nereden alacaksınız? Yüzlerce sitede farklı fiyatlar, farklı kampanyalar, sepet indirimleri, banka kampanyaları, hesap kuponları derken hangi sitenin gerçekten en avantajlısı olduğu anlaşılmıyor. Arama motorları veya fiyat karşılaştırma sitelerinden ulaştığınız fiyat ile sepette size indirim yapan, sizin bankanız ile kampanyası bulunan bir siteden alabileceğiniz fiyat arasında gerçekten dağlar kadar fark var. Diyelim size özel sunulan en iyi fiyatı yakaladınız ve bebek arabasını almaya kadar verdiniz. Sonra bir baktınız başka bir bebek arabası modelinde daha fazla indirim varmış… :) Sil baştan...


Vaktinizi sevdiklerinizle geçirin

Kızımın konforu için ona bir bebek arabası alacaktım; fakat fiyat, kampanya ve indirim karmaşası içerisinde aslında kızıma verebileceğim saatleri ondan çalıyordum. Burada büyük bir sorun var dedim ve bu sorunu çözmeye kadar verdim.

8 yıl çalıştığım işimden, Google’dan ayrıldım ve çok yetenekli takım arkadaşlarımla beraber bu sorunu herkes için çözmeye kadar verdik. Sırf sizler en iyi fiyatı bulmak için vakit kaybetmeyin, sevdiklerinizle vakit geçirebilin diye...


Alışverişin keyifsiz kısmını bize bırakın

, sizin kişisel alışveriş asistanınız, sizi tanıyan ve sadece sizin için en uygun ürünü ve fiyatı bulan, tüm kampanya ve indirimleri sizin için değerlendiren bir asistan. Yeri geldiğinde sizin için pazarlık bile yapıp başka hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla alışveriş yapmanızı sağlayan yegâne dostunuz.


İçiniz rahat olsun!

Alışverişinizi “Acaba daha iyi bir seçenek var mıydı?” sorusunu bir daha sormadan yapmanızı istiyoruz ve bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunu mümkün olan en yakın zamanda başarmak istiyoruz.


Keyfini çıkarın

Alışveriş strese girdiğiniz ya da vaktinizi boşa harcadığınız bir eylem olmamalı. Alışverişin keyfine varmanız için asistanınız sizin için çalışıyor, hem de hiç yorulmadan…


Türkiye’den çıkan başarı hikayesi

Bu topraklardan çıkan, kullanıcılarına en çok yardım eden, sevginize layık olan bir marka olmak istiyoruz. Bunun için sizlerin desteği bizim için çok önemli.

ile ilgili sevdiğiniz veya sevmediğiniz her ne varsa bize 7/24 destek@priceandme.com ’dan yazabilirsiniz. Görüşleriniz bizim için çok kıymetli.

Keyifli Alışverişler…


Metin Serhat Atayeter
Andme Yazılım San. ve Tic. A.Ş.
Yönetim Kurulu Başkanı